logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Lipton Ihlamur Çayı 20'li
  • resm Lipton Ihlamur Çayı 20'li

Lipton Ihlamur Çayı 20'liAdet Fiyatı : 32,90 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 394,80 TL
Birim Fiyat: 32,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Lipton Ihlamur Çayı 20'li

Lipton Çay Ihlamur 20Li

Ihlamur yaz kış vazgeçilmez şekilde tüketilen ve birçok hastalığın da şifası olan çaylar arasında yer alıyor. Özellikle Lipton gibi sektörün öncü firmaları tarafından hazırlanan harmanların lezzet bakımından çok daha memnun edici yapıda olduğu da görülüyor. Siz de Lipton sayesinde muhteşem bir ıhlamur aromasını sallama şekilde en geç 5 dk içerisinde elde edebilirsiniz.

Lipton Çay Ihlamur 20Li kutularda satışa sunulmaktadır. Bu süreç içerisinde herhangi bir aksaklık yaşanmaması için sağlık koşullarına uygunluk bakımından gerekli olan tüm denetimler uygulanmıştır. Lipton sizin için hem güvenilir hem de aroma bakımından global standartlarda olan çayın ana markası olacaktır. Bizim Toptan da bu çaya en uygun fiyat ile erişmeniz için gerekli olan tüm bütçe analizlerini gerçekleştirmiştir.

Çay demleme aşamasında dinlenmiş sudan istifade edilmesi elde edilecek olan lezzeti artırır. Siz de ıhlamurunuzu kaynadıktan sonra en geç 1 dakika boyunca dinlendirdiğiniz suda demlemelisiniz. Bu şekilde elde edilecek olan aromanın hayranlık yaratacağı da eklenmelidir.Bu denli uygun fiyata bu denli yüksek aroma sizi de şaşırtacak.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.