logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Lipton Earl Grey Demlik Poşet Çay 250x3,2 g

Lipton Earl Grey Demlik Poşet Çay 250x3,2 gAdet Fiyatı : 305,90 TL
Koli Fiyatı (4 Adet) : 1223,60 TL
Birim Fiyat: 305,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Lipton Earl Grey Demlik Poşet Çay 250x3,2 g

Lipton Earl Grey 3.2 Gr. (250 Adet)

Kahvaltıların, çay saatlerinin tadı olacak Lipton Earl Grey 3.2 Gr. (250 Adet) ürünü, uzun süreli kullanıma hitap eden bir ürün. Bergamot kokusu ile lezzetine lezzet katan Lipton Earl Grey ile güne güzel başlayın.

Aromatik kokusu ile sohbetlere değer katan Lipton Earl Grey 3.2 Gr. (250 Adet) ürününü toptan satış seçeneği ile alarak oldukça uzun bir süre kullanabilirsiniz. Zahmetsiz bir şekilde hazırlanan ve muhabbetlere renk katan Lipton Earl Grey ile en tatlı sohbetler sizi bekliyor.

Süzen poşetlerde doğal ağaç lifleri kullanılan Lipton Earl Grey 3.2 Gr. (250 Adet) ürünü, doğru saklama koşullarında uzun süre tazeliğini koruyor.

Çay saatlerinizin tadı olan Lipton Earl Grey 3.2 Gr. (250 Adet) ürünü, bergamot aromasının buram buram kokusu, ideal kırmızı rengi, rahat içimli tadı ile muhabbetlerinizin en sıcak eşlikçilerinden bir tanesi.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.