logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Lipton Adaçayı 20'li
  • resm Lipton Adaçayı 20'li

Lipton Adaçayı 20'li


3 Adet üzeri 32,9 TL

Adet Fiyatı : 34,90 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 394,80 TL
Birim Fiyat: 32,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Lipton Adaçayı 20'li

Lipton Adaçayı 20 li 30 Gr

Lipton Adaçayı, hafif içimli, sağlıklı ve lezzetli adaçayını Lipton’un kalitesi ile birleştirerek çay severlere sunuyor. Çaysız yapamayan günümüz Türk insanı için hem sağlık hem de lezzet tatmini sağlayan Lipton Adaçayı, yararlı içecekler familyasında kendisine güzel bir yer sağlamış durumdadır.

Adaçayı bitkisi, içen birçok kişiye birçok fayda sağlamaktadır. Bu faydaların arasında kan şekerinin düşürülmesi için yardımcı olması ve stres için iyi bir mücadele arkadaşı olmasının yanı sıra, boğaz ağrısına iyi gelmesi, sakinleşmeye yardımcı olması, dişlerinizi beyazlatıp sağlamlaştırması, yaraların iyileşmesini hızlandırması ve bunlar gibi daha birçok faydaları gösterilebilir.

Ülkemizde özellikle Akdeniz bölgesinde yetişen ıtırlı bir bitki olan Adaçayı bitkisi, normal miktarlarda tüketmeniz gereken, soğuk algınlığı gibi rahatsızlıklarda buharının bile çevreyi temizleyebilen dayanıklı ya da otsu şeklinde faydalı bir bitki olarak karşımıza çıkar.

Adaçayının faydalarından yararlanmak, adaçayı gibi sağlıklı bir içecek içmek isteyenlerin özellikle tercih edeceği Lipton Adaçayı, 20li paketi ile Bizim Toptan alışveriş sitesinde satışa sunulmuştur.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.