logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Lezita Pro Piliç Dilimli Salam 1 kg

Lezita Pro Piliç Dilimli Salam 1 kgAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Lezita Pro Piliç Dilimli Salam 1 kg

 
Lezita Pro Piliç Dilimli Salam ile öğünlerinizi zenginleştirebilir ve yeni tarifler deneyebilirsiniz.
Ayvalık tostu, İzmir kumrusu, salama sarılı krepler ve salamlı sandviç gibi daha da iştah açıcı tariflerden oluşan bir koleksiyon seçin ve hazırlamaya başlayın! Tüm tarifler doyurucu ve kolaydır! Salamlı yemeklerden biri olan Cordon Bleu tarifi de bu listede olmazsa olmazlar arasında yer alıyor. Bazı pizza tarifleri içeriyorsa liste tamamlanmıştır. Yani salam ile yapılacaklar neredeyse sınırsızdır.
Kendi mutfağınızda yapabileceğiniz tariflerle sandviç yapabilirsiniz. Ekmeğinize kıvırcık, salam ve kaşar eklemeniz tavsiye edilir. Lezita Pro Piliç Dilimli Salam piştikten sonra ihtiyacınız olan malzemelerle sandviç yapabilirsiniz.
Salam çiğ tüketilen bir et ürünüdür ancak bu tüketim fazla olursa sağlığınıza zararlı olabilir. Salamın pişirilip pişirilemeyeceği konusunda iki farklı görüş vardır. Birincisi, salamın çiğ et olduğu ve pişirilmesi gerektiğidir. Diğer bir görüş ise salamın halihazırda ısıl işleme benzer bir süreçten geçtiği, yani ikinci bir pişirme işlemi olmadan herhangi bir zararı olmadığıdır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.