logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Lays Klasik Aile Boy 61 g

Lays Klasik Aile Boy 61 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Lays Klasik Aile Boy 61 g

Lays S Klasik Aile Boyu

Ailenizle severek tüketeceğiniz patates cipsi, Türkiye’nin her yerinden toplanmış taze patateslerin ay çiçek yağıyla kızartılarak, ince ve kıvrımlı bir hale getirilmesiyle elde edilir. Ailenizin her ferdine yetecek büyüklükte olan Lays S klasik Aile boyu, patateslerin çıtır çıtır taze yapısıyla ağızda dağılan güzel bir lezzete sahiptir.

Farklı soslar hazırlayarak yiyebileceğiniz Lays S klasik patates cipsi, tuzlanmış patatesin ayçiçek yağında kızartılarak, doyurucu ve lezzetli tadına ulaşılmasını sağlamıştır. Her bir tanesi güneş gibi parlayan patates cipsi, akşam sohbetlerinde, aile toplanmalarında ve film gecelerinde tüketebileceğiniz incecik dilimler halindedir.

Enerji ve besin kaynağı olan patates cipsi, günlük hayatta da acıktığınızda tüketebileceğiniz kolay atıştırmalıklardandır. İster çantanızda ister işyerinizde ya da çocuklarınızın okulda tüketebileceği paketli patates cipsleri, popüler bir yiyecektir.

Kızarmış patatesin kokusunu paketi açtığınız andan itibaren duyabileceğiniz, lezzetli kızarmış patates cipsleri, soslarla birlikte yiyebileceğiniz cömertliğe sahiptir. Patates, tuz ve ayçiçek yağının buluşmasıyla elde edilen patates cipsleri, akşam buluşmalarında taze ve canlılık sağlıyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.