logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Lays Hasat Şenliği Yoğurt ve Mevsim Çeşnili Aile Boy 65 g

Lays Hasat Şenliği Yoğurt ve Mevsim Çeşnili Aile Boy 65 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Lays Hasat Şenliği Yoğurt ve Mevsim Çeşnili Aile Boy 65 g

Lays Hasat Şenliği Yoğurt Ve Mevsim Çeşnili Aile Boy

Lays Hasat Şenliği Yoğurt Ve Mevsim Çeşnili Aile Boy , büyük bir sabırlılıkla ve büyük bir özenle patates yetiştiriciliği ile ortaya çıkmaktadır. Oldukça ince olan patatesler yağ ile kızartılıp ardından çeşitli soslar ile birlikte baharatlarda eklenerek ortaya harika bir yoğurt ve mevsim yeşillikleri çeşnili patates cipsi çıkmıştır.

Ailenizle ve arkadaşlarınızla birlikte film ya da dizi izlerken tamamlayıcı olan cips, aynı zamanda damaklarda muhteşem bir tat bırakacaktır. Muhteşem kokusu ile birlikte aynı zamanda çocuklarınızın çok seveceği bu lezzet, yalnızca çocuklar için değil yetişkinlerin de tercihi olacaktır.

Televizyon izlerken, yolculuğa çıktığınızda, arkadaşlarınızla parkta samimi sohbetler gerçekleştirirken ya da hafta sonlarınız da yaptığınız pikniklerde yanınızdan ayırmayacağınız değişmez lezzettir. Yanına yapacağınız yoğurtlu soslarla birlikte de muhteşem ikili olacaktır. Alışveriş listelerinizin ilk sırasında yer almaya hazırlanan aynı zamanda eğlencelerinizin de baş tacı olacaktır!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.