logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Lavache Quirit Üçgen Peynir 16x12,5 g

Lavache Quirit Üçgen Peynir 16x12,5 gAdet Fiyatı : 79,90 TL
Koli Fiyatı (18 Adet) : 1438,20 TL
Birim Fiyat: 79,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Lavache Quirit Üçgen Peynir 16x12,5 g

Lavache Quirit Üçgen Peynir ’

Lavache Quirit Üçgen Peynir yıllardır en kaliteli malzemelerin özenle seçildiği en lezzetli peynirleri üretir. Sürülebilir formu ile en güzel sabahlar Lavache Quirit ile sizin olsun.

Yumuşacık ve lezzetli yapısı olan Lavache Quirit Üçgen Peynir ’ olarak şimdi sizlerle buluşuyor. En gelişmiş “state of the art” teknolojisi ile el değmeden üretilen Lavache Quirit tek tek paketlenmesi sayesinde bozulmadan uzun süre saklanabiliyor. İstediğiniz kadar sürün!

Dünyanın en çok tercih edilen üçgen peyniri Lavache Quirit’in lezzetli yumuşacık yapısı ile güne mutlu bir başlangıç yapın. Her gün dünyanın bir çok yerinde on milyon porsiyonun üzerinde tüketilen neşeli gülen inek her kahvaltıda sizinle.

Annelerin güvenle tercih ettiği Lavache Quirit Üçgen Peynir çocukların da en sevdiği. Lavache Quirit 5 kıta üzerinde 120’den fazla ülkede en çok sevilen, en popüler üçgen peyniri. Lavache Quirit, hepimizin en sevdiği!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.