logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kumbasar Yumurta Beyaz L 30'lu

Kumbasar Yumurta Beyaz L 30'luAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kumbasar Yumurta Beyaz L 30'lu

Kumbasar Yumurta Beyaz L

Kumbasar Yumurta Beyaz L ürünü, yumurtalarının lezzeti ve ilk günkü gibi tazeliği ile tüketicinin beğenisine sunuluyor. 

Kumbasar Yumurta Beyaz, kabuğu beyaz renkteki yumurtalar arasında lezzeti ile ön plana çıkıyor. Kahvaltının eşsiz lezzetlerinden bir tanesi olmaya aday olan Kumbasar Yumurta Beyaz L ürünü, çok sayıda yumurta içeren koli boyutu ile aynı zamanda uzun süreli kullanım sağlıyor. 

Kumbasar Yumurta Beyaz L ürünü, yalnızca kahvaltı masalarını çeşit çeşit pişirilmiş halleri ile süslemekle kalmıyor, aynı zamanda hamur işlerini ve kekleri bir başka lezzetlendiriyor, bir başka kabartıyor. 

Tazeliği ile kolayca haşlanan, organik yumurtaların tadını aratmayan lezzeti ile iştahları kabartan Kumbasar Yumurta Beyaz, çocukların da severek tüketeceği yumurtaları sunuyor. İçerdiği protein oranı ile gün içerisinde alınması gereken protein miktarının bir kısmını karşılayan yumurtaya yeni bir bakış açısı getiriyor Kumbasar Yumurta. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.