logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kulaklık Hy- 7000 Kırmızı

Kulaklık Hy- 7000 Kırmızı


Adet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kulaklık Hy- 7000 Kırmızı

Mikrofonlu Kulaklık Hy- 7000 Kırmızı

Mikrofonlu Kulaklı Hy- 7000 akıllı mobil cihazlar için üretilmiştir. Kulak içi mikrofonlu kulaklık sayesinde istediğiniz yerde konforlu bir şekilde telefon görüşmeleri yapabilir veya kaliteli bir şekilde müzik dinleyebilir, video izleyebilirsiniz.

Mikrofonlu Kulaklık Hy- 7000 Kırmızı şık tasarımıyla güzel bir aksesuar olarak size eşlik eder. İddialı rengi özellikle iddialı giyinmeyi sevenler için dikkat çekici niteliktedir.

Ürün üzerinde sesi kolaylıkla ayarlayabileceğiniz bir aparat bulunmaktadır. Bu sayede istediğiniz zaman hızlı bir şekilde sesi kısabilir veya açabilisiniz. Kulaklığın stereo bağlantı birimi bulunmaktadır. Tüm akıllı telefonlarla uyumlu bir şekilde üretilmiştir.

Şık tasarımlı ve konforlu bir şekilde üretilmiş olan Mikrofonlu Kulaklık Hy- 7000 ile müzik dinlerken ses kalitesinin keyfini çıkarabilirsiniz. Dayanıklı ve sağlam malzemelerden yapıldığı için dikkatli bir şekilde kullanıldığı sürece uzun kullanım ömrü sunmaktadır. Siz de uzun süre kaliteli müzikler dinlemek ve kaliteli görüşmeler yapmak için Mikrofonlu Kulaklık Hy- 7000 tercih edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.