logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kula Sade Maden Suyu 200 ml 6'lı
  • resm Kula Sade Maden Suyu 200 ml 6'lı

Kula Sade Maden Suyu 200 ml 6'lıPaket


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kula Sade Maden Suyu 200 ml 6'lı

Kula Doğal Maden Suyu 200 Ml (6 Adet)

Doğal minerallerin tadını çıkaracağınız Kula Doğal Maden Suyunu midenizi rahatlatmak veya yalnızca serinlemek istediğiniz her an yudumlayabilirsiniz. Sade kahvelerinizin yanında her zaman yerini alan Kula Doğal Maden Suyu damağınızda bıraktığı tatla yaz kış fark etmeden dilediğiniz an tüketebilirsiniz.

Doğal maden suyunuz Kula Doğal Maden Suyu 200 Ml (6 Adet) ile sade minerallerin gücünü bedeninizde hissedebilirsiniz. 

Doğal maden suyunuzu dondurmalarınızın yanında veya soğuk tatlılarınızla tüketebilirsiniz.Kula Doğal Maden Suyu size hem serinleyeceğiniz bir içecek hem de doğal bir vitamin kaynağı sunar.

Kula Doğal Maden Suyunu börek ve hamur işi tariflerinizde de tercih edebilir sonuçlarına siz bile şaşırabilirsiniz. Kula Doğal Maden suyunu ikramlarınız içinde tercih edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.