logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Kristal Yumuşak Dolgun Güçlü Sızma Zeytinyağı 1 L

Kristal Yumuşak Dolgun Güçlü Sızma Zeytinyağı 1 L


Adet Fiyatı : 109,90 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 659,40 TL
Birim Fiyat: 109,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 17.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kristal Yumuşak Dolgun Güçlü Sızma Zeytinyağı 1 L

Kristal Natural Sızma Zeytinyagˆı 1Lt

 

Faydaları saymakla bitmeyen zeytinyağı, her evde mutlaka bulunuyor. Ayçiçek ya da mısır özüne sahip olan yağlara nazaran daha sağlıklı olduğu açık durumda. Aynı zamanda yiyecekler kattığı lezzeten dolayı talep görmektedir. Bu anlamda Kristal Natural sızma zeytinyağı 1Lt olarak sipariş verilebilir. Yani yemeklerde kullanımına yer vermek isteyenler tercihte bulunarak kısa süre içerisinde temin edebilir.

 

Sadece yiyeceklerde değil aynı zamanda maske ile saç bakımında da kullanılması esas alınıyor. Yine bu işlemlerde de 1 litrelik olan zeytinyağlar göz önünde bulundurulabilir. Şöyle ki cildin nemlendirilmesi açısından bir hayli faydası bulunuyor. Aynı şekilde saçların da daha parlak ve bakımlı bir hayli gelmesi adına zeytinyağı kullanımına yer verilmektedir.

 

Görüldüğü üzere kullanım alanı bir hayli geniş durumda. Bu nedenle sürekli olarak sipariş verilen ürünlerden bir tanesidir. Makul fiyatları ve hızlı kargo imkanları dahilinde işiniz kolay olacaktır. Yani kısa süre içerisinde elinize ulaşır ve kullanmanız esas alınır. İster yiyeceklerde isterseniz de maske yapımında temin etmeye başlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.