logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Kristal Teneke Riviera Zeytinyağı 500 ml

Kristal Teneke Riviera Zeytinyağı 500 ml
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 29.01.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Kristal Teneke Riviera Zeytinyağı 500 Ml

Kristal teneke riviera zeytinyağı natürelliğiyle ön plana çıkar. Hafif ve lezzetli oluşuyla damakta unutulmaz bir tat bırakır. Severleri hemen bu tadı anlarlar. Kokusu çok etkileyici ve güzeldir. Hafif kokusu lezzetli bir yağ yenileceğinin habercisi gibidir. 

Salataların, yemeklerin ve pilavların lezzetine lezzet kattığı gibi rengiyle de güzelleştirir.  Zeytinlerin ve peynirlerin üzerine dökülerek te eşsiz bir sunum güzelliği ve lezzet zenginliği sağlar. Kıvamı oldukça güzeldir. Kristal teneke riviera yağı güzel görüntü ve kokusuyla kaşık kaşık yeme hissi uyandırır. 

Yemeklerin ve salataların içerisine kristal teneke riviera zeytinyağı kullanıldığı zaman tadı ve eşsiz kokusu bunu belli eder. Hafif bir yağdır. Zeytinyağlı sarmalarda riviera zeytinyağıyla yapıldığı zaman lezzetinden yenmez bir hal alır. 

Kristal teneke riviera zeytinyağı yağı mutfağınızdan lezzetli yemekler çıkma fırsatı sunar. Mutfağınıza girdikten sonra geriye afiyetle yemek kalır. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.