logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Kristal Teneke Riviera Zeytinyağı 1 l

Kristal Teneke Riviera Zeytinyağı 1 l
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 03.03.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Kristal Teneke Riviera Zeytinyağı 1 Lt

Kristal teneke Riviera zeytinyağı doğallığıyla ön plana çıkar yağdır. Damakta enfes bir tat bırakır. Çok lezzetli ve hafif oluşuyla hafızalara kazınır. Kristal teneke Riviera yağı severler lezzetinden hemen bu tadı anlarlar. Zeytinyağı kokusu büyüleyicidir. Muhteşem kokusu bize lezzetinin üst noktalarda olduğunun göstergesidir. 

Her türlü yemeğe lezzet katar. Onunla yapılan her salata ve yemek tadıyla etkiler. Bu yağı koklayan herkeste bardak bardak içme isteği oluşturur. Rengi ve kıvamı oldukça etkileyicidir kristal teneke Riviera zeytinyağının. Riviera zeytinyağını böylesine eşsiz bir zeytinyağı yapan kıvamıdır. 

Riviera zeytinyağıyla yapılan yemeklerin içinde kendini belli eden eşsiz bir tat ve koku vardır. Riviera zeytinyağıyla yapılan yemeklere ve salatalara alışan kişiler hep bu yağla yapılmasını isteyecek kadar güzel bulur. 

Riviera zeytinyağının lezzetini ve kıvamını özel kılan dalından koparılmış mis gibi kokan zeytinlerdir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.