logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kristal Riviera Zeytinyağı Cam 1 L
  • resm Kristal Riviera Zeytinyağı Cam 1 L

Kristal Riviera Zeytinyağı Cam 1 LAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kristal Riviera Zeytinyağı Cam 1 L

Kristal Riviera Zeytinyağı; doğadan gelen zeytinlerin özenle toplanıp hazırlanması ile oluşan, tüketenlerin damak zevkini arttıran bir üründür. Riviera zeytinyağı kullanım çeşitliliği gibi sebeplerden dolayı çok tercih edilen zeytinyağı türlerinden biri olarak piyasada yerini alır. Kristal Riviera Zeytinyağı kullanım alanları geniş olmasıyla dikkatleri ve ilgiyi üzerine çeken bir üründür. Birçok kullanım alanı mevcut olan Kristal Riviera Zeytinyağı; kızartmalar, hamur işleri, kek, börek ve hatta değişik aroma hazzı arayanlar için tatlılarda bile kullanılabilir. Hafif aroması ile yemeklerinize güzel tatlar bırakırken, salatalara dökebilir, soslara yenilik katabilirsiniz. 

Sofranıza Yakışacak Kristal Riviera Zeytinyağı

Ege Bölgesi’nde yaygınlık gösteren, kökeni çok eskiye dayanan zeytin ağaçları; gerek kokusu gerekse tadı ile ağızları şenlendirir. Bu kıymetli ağaçların sunduğu harika zeytinlerin sayesinde üretilen birçok çeşit zeytinyağı bulunur. Bunlardan biri ise riviera zeytinyağı olarak karşınıza çıkar. Kristal riviera zeytinyağı cam 1lt, hazırlanan yemeklerin ve kurulan masaların gözdesi olarak hayatınızda yer alır.  Riviera zeytinyağı ağaç diplerinden toplanan zeytinlere belirli işlemler uygulanması ile elde edilen zeytinyağı türüdür. Öncelikle ağaçtan düşen zeytinler toplanır. Toplanan zeytinler yenilebilir durumda olmadıklarından dolayı rafine edilerek içerisine natürel sızma zeytinyağı eklenir. Hazırlanma aşamasında yapılan fiziksel rafinasyon yöntemi, istenmeyen unsurları ortadan kaldırarak bir sonraki aşamaya geçiş sağlar. Bir sonraki aşamada kullanılan natürel sızma zeytinyağı ise oluşan rafine zeytinyağının nötr ve tatsız dokusunu gidermek amacıyla meyvemsi hoş aromayı arttırmada kullanılır. Bu sebeple hafif tadı ve akışkan dokusu ile tercih edilebilecek kullanışlı bir hale gelen Kristal Riviera Zeytinyağı, ilgiyi üzerine çeker ve kullanım kolaylığı sağlar. Bütün işlemler bittikten sonra cam şişelere doldurulur ve evinize leziz bir tat kazandırmak için tüketime hazır halde raflardaki yerini alır.
Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.