logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Kristal Riviera Zeytinyağı Cam 1 L

Kristal Riviera Zeytinyağı Cam 1 L


Adet Fiyatı : 81,90 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 491,40 TL
Birim Fiyat: 81,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 15.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kristal Riviera Zeytinyağı Cam 1 L

Kristal Riviera Zeytinyağı Cam 1 Lt

Kristal Riviera Zeytinyağı Cam 1 Lt mutfakların vazgeçilmez seçeneklerinden biri olacaktır. Bu noktada özellikle ülkemizin en önemli zenginliklerinden olan zeytinyağını daha fazla kullanma ve lezzetler ile bir araya getirme seçeneğinden faydalanmamız gerekiyor. Siz de zeytinyağı kullanımı konusunda henüz aktif değilseniz Kristal’in kaliteli ürünleri gerekli olan yumuşak tadımı saplayacaktır.

Kristal zeytinyağı üretim işlemleri sırasında sadece en kaliteli olan mahsuller kullanılmaktadır. Üretim aşamasından satışa sunulma aşamasına kadar tek bir kalitesiz adımın dahi atılmayacağından emin olabilirsiniz.

Kaliteli mahsullerin dünya standartlarına uygun olan tesislerde işlenmesinin hemen sonrasında üretim safhası tamamlanıyor. Şişeleme aşamasında cam kullanılması elde edilen sağlıklı dokunun uzun vadede muhafaza edilmesini sağlıyor. Ayrıca bu ambalajın doğa dostu olması da göz dolduran nitelikler arasında kendini gösteriyor.

Yemeklerinize lezzet katarken aynı zamanda sağlık konusunda da sorunsuz ve tam donanımlı bir fırsatın oluşturulması mümkün kılınmaktadır. Bu süreç içerisinde sadece yemeklerde değil günlük bakım aşamasında da zeytinyağına yer verebilirsiniz. Vücutta oluşan kuruluklara da birebirdir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.