logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Kristal Riviera Zeytinyağı 2 L

Kristal Riviera Zeytinyağı 2 L


Adet Fiyatı : 99,90 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 599,40 TL
Birim Fiyat: 99,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 19.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kristal Riviera Zeytinyağı 2 L

Kristal Riviera Zeytinyağı 2 Lt

Kristal Riviera Zeytinyağı 2 Lt şeklinde satışa sunularak hem damaklara hem de bütçeye hitap etmesi mümkün kılınmaktadır. Zeytinyağı üretim kapasitesi bakımından göz dolduran bir rezervimiz bulunuyor. Özellikle üretilen yağların kalitesi de göz dolduruyor. Siz de sorunsuz bir biçimde bu ürünleri satın alarak Kristal güvencesi ile yemeklerinize lezzet katma fırsatını elde edebilirsiniz.

Kristal zeytinyağı sayesinde oldukça donanımlı ve sorunsuz bir lezzet yemeklerinize eklenecek. Üretim aşamasından satışa sunulmasına kadar kişilerin sorunsuz satın alımını destekleyen bu ürün uzun vadede kilo dengesinin sağlanmasını da mümkün kılıyor.

Üretim aşamasında kullanılan zeytinlerin muhteşem rayihasını tatmak için Kristal en doğru seçim olacaktır. Zeytinyağının sadece yemeklerde değil aynı zamanda günlük hayatta nemlendirici bir unsur olarak da tercih edilmesine imkan sağlanmaktadır.

Riviera zeytinyağları kapsamında en has aromaya sahip seçeneklerden biri olduğunun da belirtilmesi gerekiyor. Bu muhteşem rayiha çok daha mükemmel lezzetler ortaya çıkarabilmeniz için size fırsat sunuyor! Diğer yağlar ile kıyaslandığı zaman lezzet ve doğallık konusunda zeytinyağının tam not aldığı fark ediliyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.