logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Kristal Natural Sızma Dolgun Güçlü Zeytinyağı Teneke 1 L

Kristal Natural Sızma Dolgun Güçlü Zeytinyağı Teneke 1 L


Adet Fiyatı : 94,90 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 569,40 TL
Birim Fiyat: 94,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kristal Natural Sızma Dolgun Güçlü Zeytinyağı Teneke 1 L

Kristal Teneke Natural Sızma Zeytinyagˆı 1Lt

Sızma zeytinyağının hem yetişkinlere hem de çocuklara faydası bulunuyor. Özellikle de sızma ve doğal olan yağların göz önünde bulundurulduğu açık durumda. Yani çocuklu ailelerin ya da sağlıklı beslenmeye özen gösterenlerin seçimi, sızma olanlardan yanadır. Örnek verecek olursak bunlar arasında Kristan teneke natural sızma zeytinyağı 1Lt göz önünde bulundurulabilir. Hatta 1 litreden ziyade diğer alternatiflerden de seçiminizi yapabilirsiniz.

Gerek cilde gerekse saçlara dahi faydası saymakla bitmeyen zeytinyağları, yiyecekler çok yakışıyor. Yani bu şekilde sindirimden sisteminden kemik yapısına kadar pek çok alana faydası bulunmaktadır. Örnek verecek olursak bebeklerin sindirim sorunlarına iyi geldiği açık durumda. Bu alanda kullanımına yer vermek için mutlaka sızma olan yani %100 organik olandan seçiminizi yapmanız gerekiyor.

Yiyeceklerin vazgeçilmezi haline gelen zeytinyağı, özellikle de salata soslarında kendini gösteriyor. Bunun dışında zeytinyağlı yiyeceklere lezzet kattığı açık durumda. Örneğin fasulye, enginar, dolma ya da pırasa yapımında temin edilebilir. Kahvaltılarda dahi yerini almıştır. Ege’de zeytinyağlı peynirlerde ön plana çıkmıştır. Aynı zamanda zeytin soslamalarında da kullanılıyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.