logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kristal Natural Sızma Dolgun Güçlü Zeytinyağı Teneke 1 L

Kristal Natural Sızma Dolgun Güçlü Zeytinyağı Teneke 1 LAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kristal Natural Sızma Dolgun Güçlü Zeytinyağı Teneke 1 L

Zeytin çekirdeklerinin belirli işlemlerden geçirilmesi sonucu ortaya çıkan zeytinyağı, farklı markalar altında hayat bulur. Dolgun bir tada sahip olan ürün, farklı aroması ve tadı ile  yemeklere hoş bir lezzet katar. Bu zeytinyağı sayesinde salata başta olmak üzere pek çok yiyecekte farklı bir tat bırakabilirsiniz. Zeytinin aromasından yararlanarak yemeklere farklı bir lezzet verebilirsiniz. Bunun yanı sıra sabah kahvaltılarında ekmeğe banarak da tüketebilirsiniz. Et yemeklerinde, marine işlemlerinde ve soğuk mezelerde bu yağdan yararlanabilirsiniz. 1 litrelik teneke kutuda satışa sunulan ürün, kolay bir şekilde muhafaza edilebilir. Mutfak dolabı, kiler gibi alanlarda son kullanma tarihine kadar saklayabilirsiniz. Dilediğiniz her an çıkarıp onun aromatik tadından yararlanabilirsiniz. 

Kristal Natürel Sızma Dolgun Güçlü Zeytinyağı Özellikleri


Yeşil ve sarı renklerin kombinasyonundan oluşan zeytinyağı, birbirinden farklı markalar altında satışa sunulur.  Bunlar arasında yer alan Kristal, mutfaklarda şık sunumlar yapmanıza katkı sağlar. Hafif ve içilebilir özellikte olan bu yağ, birbirinden farklı tarifleri hazırlamanıza imkan tanır. Kristal Natürel Sızma Dolgun Güçlü Zeytinyağı 1 L özel teneke kutusunda satışa sunulur. Sızma zeytinyağı arayanların ilk tercihi olan bu yağ, güçlü tadı ile salatalarda kullanılabilir. Birbirinden farklı yemeğe katılarak onlara hoş bir aroma ve lezzet verir. Bunun yanı sıra salatalarda sos olarak da kullanılabilir. Siz de bu yağa başvurarak pek çok yemeği hazırlayabilirsiniz. Avantajlı fiyatlardan yararlanarak ürünü temin edip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Cazip fiyat seçenekleri sayesinde cebinizden de tasarruf elde edebilirsiniz.
Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.