logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Kristal Natural Sızma Dolgun Güçlü Zeytinyağı Cam 1 L

Kristal Natural Sızma Dolgun Güçlü Zeytinyağı Cam 1 L


Adet Fiyatı : 93,90 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 563,40 TL
Birim Fiyat: 93,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 15.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kristal Natural Sızma Dolgun Güçlü Zeytinyağı Cam 1 L

Kristal Natural Sızma Cam Dgl Zeytinyagˆı 1 Lt

 

Zeytinyağı, her evin olmazsa olmaz yemek malzemeleri arasında yerini almakta. Öyle ki tüm yemeklerin yapım aşamasında kullanılabilen, son derece sağlıklı yağlar arasındadır. Özellikle de sağlıklı beslenme programlarının çoğunda zeytinyağı ön plana çıkıyor. Nitekim hayvansal yağ içermediği için son derece sağlıklı olan ve faydası bulunan besinler arasındadır.

 

Kristal Natural Sızma Cam Dgl Zeytinyagˆı 1 Lt olarak sipariş vermek isteyenleri karşılıyor. Bizim Toptan sitesini ziyaret edenler ürünü kısa sürede sipariş verebilir. Ve yine kısa sürede elinize ulaştırılması sağlanır. Öyle ki hızlı kargolar eşliğinde kapınıza kadar getirilmektedir. Neticesinde de yemeklerinizi hazırlarken kullanmaya başlayabilir, faydalarını görebilirsiniz.

 

Temelde zeytinyağının saçlara ve cilde pek çok faydası bulunuyor. Özellikle de kuru cilde sahip olanların yemek tüketmesi hem de maske olarak kullanması önerilir. Bu aşamada damıtma yani rafine olan zeytinyağlarını tercih etmenizde fayda var. Kristal Natural tarafından sızma zeytinyağı üretimine yer veriliyor. Üstelik bu doğal ürünün cam şişede sergilenmesi dikkatlerden kaçmıyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.