logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kristal Natural Sızma Dolgun Güçlü Zeytinyağı Cam 1 L

Kristal Natural Sızma Dolgun Güçlü Zeytinyağı Cam 1 LAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kristal Natural Sızma Dolgun Güçlü Zeytinyağı Cam 1 L

Zeytin çekirdeklerinden elde edilen bir yağ arıyorsanız, Kristal markası ile tanışabilirsiniz. Pek çok yemeğin içerisinde kullanılabilir, salatalara son dokunuşunu zeytinyağı ile yapabilirsiniz. Dolgun ve hoş yapısı ile damaklarda hoş bir tat bırakır. Salatalarda sos olarak kullanılmasının yanı sıra sebze ve et yemeklerinde de tercih edilir. Gurmelerin de radarında olan bu ürün, mutfakların vazgeçilmezi olur. 1 litrelik cam şişede satışa sunulan ürün, oldukça kullanışlı bir yapıya sahiptir. Pratik yapıdaki kapağı kolay bir şekilde açılıp kapandığı için rahat bir kullanım imkanı sağlar. Böylece yorulmadan birbirinden farklı yemekleri hızlıca hazırlayabilirsiniz. Siz de ürünü avantajlı fiyatlardan yararlanarak kolaylıkla temin edebilirsiniz.  

Kristal Natürel Sızma Dolgun Güçlü Zeytinyağı Kullanım Alanları

Dolgun yapıdaki Kristal zeytinyağı, soğuk yemeklerde her daim farkını ortaya koymaya başarır. İçeriğinde yer alan güçlü aroması ile sofraların her daim vazgeçilmezi haline gelir. Kristal Natürel Sızma Dolgun Güçlü Zeytinyağı 1 L cam şişesinde satışa sunulur. Kolay bir şekilde açılıp kapanabilir kapağı pratik bir kullanım imkanı tanır. Bu sayede yemeklerinizi yaparken yağın dökülmesi problemi bir nebze olsun ortadan kalkar. Bu zeytinyağını günün her saati rahatlıkla tüketebilirsiniz. Onun aromasından yararlanarak farklı tariflere imza atabilirsiniz. Salatalarda sos olarak onu kullanabilirsiniz. Böylelikle her yemeğe hoş bir aroma verebilirsiniz. Ürünü adet veya koli olarak satın alabilir elinizin altında her zaman bir yedeğini bulundurabilirsiniz. İhtiyacınız ve bütçeniz doğrultusundaki seçeneklere göz gezdirebilirsiniz. Siz de bu ürünü satın alarak birbirinden farklı tarifleri hazırlayabilirsiniz.
Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.