logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kristal Natural Sızma Dolgun Güçlü Zeytinyağı 5 L

Kristal Natural Sızma Dolgun Güçlü Zeytinyağı 5 LAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kristal Natural Sızma Dolgun Güçlü Zeytinyağı 5 L

Kristal natürel sızma dolgun güçlü zeytinyağı; Ege’nin zeytin ağaçlarından gelen tadı damakta bırakan yapısı ile sofralarınızda yer alır. Kristal natürel sızma dolgun güçlü zeytinyağı sahip olduğu dokusu, aroması ve yapılışı ile severek kullanılan bir üründür. Kristal Natürel Sızma Dolgun Güçlü Zeytinyağı 5L, sadece yumuşak olmakla kalmayıp dolgun ve güçlü olması ile boğazda hoş bir tat bırakır. Soğuk sıkım yöntemi ile üretilen  mutfağınızın en gözde parçalarından biri olan zeytinyağı, bu işlem sona erdikten sonra şişelere veya tenekelere boşaltılılır. Yemeklerinize son dokunuşu sunmak için raflarda yerini alır. Kristal natürel sızma dolgun güçlü zeytinyağı ile Ege Bölgesi’nin zeytin ağaçlarının kokusunu salatalarda, soğuk yemeklerde, zevkinize göre sıcak yemekte ve soslarda hissedebilirsiniz.

Kristal Natürel Sızma Dolgun Güçlü Zeytinyağı Özellikleri

Ege Bölgesi birçok çeşidi bulunan ve her türlü üretimde kullanılan zengin zeytin ağaçlarına yıllardır ev sahipliği yapar. Bu muhteşem koku ve dokuya sahip zeytin ağaçları sayesinde üretilen Kristal natürel sızma dolgun güçlü zeytinyağı; akıcılığı, güçlü ve zengin kullanım kolaylığı sağlayarak dikkatleri üzerine çeker. Her zeytinyağının üretim şekli farklı olduğu gibi, Kristal natürel sızma dolgun güçlü zeytinyağının üretimi de farklıdır. Zeytinyağını üretebilmek için bazı aşamalara uyulması gerekir. Soğuk sıkım yöntemiyle üretilen bu ürün için öncelikle zeytinler iyice ezilip hamur haline getirilir. Daha sonra en çok tercih edilen yöntemlerden biri olan soğuk sıkım yöntemi uygulanarak ürün elde edilmiş olur. Soğuk sıkım yapabilmek için ihtiyaç duyulan sıcaklık ise 27 dereceden fazla olmamalıdır. Bu yöntem ile zeytinler yumuşak tada sahip olarak kullanım kolaylığı sağlarlar. Siz de ailenize ve misafirlerinize hoş sunumlar yapabilmek için ürünü satın alabilirsiniz.

 
Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.