logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kristal Ayvalık Sızma Zeytinyağı Cam 500 ml

Kristal Ayvalık Sızma Zeytinyağı Cam 500 mlAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kristal Ayvalık Sızma Zeytinyağı Cam 500 ml

Ayvalık yöresinden elde edilen zeytinyağı, bölgeden özenle toplanan zeytinlerle özenle hazırlanır. Özel olarak tasarlanan şişesi, 500 ml’lik cam ile satışa sunulur. Zeytinyağının küçük ebatlara sahip olan şişesi hem taşıma hem de kullanım kolaylığı açısından da avantajlıdır. Dilerseniz bu ürüne, koli olarak satın alabilirsiniz. Cazip fiyat seçenekleri sayesinde bütçenizden tasarruf elde edebilirsiniz. 

Ege Yöresinden Gelen Bir Lezzet Kristal Ayvalık Sızma Zeytinyağı Cam 500 ml

Zeytinyağı olarak sebze de dahil birçok yemeğiniz için ideal kullanım sunan bu ürün, birbirinden farklı gıdalara tat verir. Böylelikle sofralarınızı onunla donatabilir, misafirlerinize hoş sunumlar yapabilirsiniz. Cam şişesinde satılması nedeniyle muhafazası oldukça kolaydır. Kolay açılıp kapanabilir kapağı ile size zorluk çıkarmaz. Bunun yanı sıra kolay bir şekilde muhafaza edebilmenize yardımcı olur. Hafif şişesi sayesinde bu ürünü gideceğiniz yere de kolaylıkla götürebilirsiniz. Balık, salata ve yöresel lezzetler hazırlarken kullanmaya devam edebilirsiniz. Dilerseniz koli olarak da ürünü temin edip bütçenizden tasarruf edebilir ve Ege yöresinin zeytinyağı lezzetini sofralarınıza taşıyabilirsiniz.

 
Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.