logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kral Şekerpare Sade 250 g

Kral Şekerpare Sade 250 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kral Şekerpare Sade 250 g

Kral Şekerpare Sade 250 Gr 15li

Pratik hazırlanma süreci ile geleneksen bir Türk tatlısı haline gelmiş Kral Şekerpare Sade 250 Gr 15li, çat kapı gelen tatlı misafirleriniz için kolay bir ikramlık seçenek olarak satışa sunulmuştur. Lezzetli sofraları taçlandırmak için Kral Şekerpareyi tercih edebilirsiniz. Bu şerbetli tatlı yemek sonrası ailenizin yüzünü güldürecek tam kıvamında üretilmektedir.

Sadece şerbet ekleyeceğiniz Kral Şekerpareyi kışın çay ve kahve ile yazın ise soğuk meşrubat yanında güvenle tercih edebilirsiniz. Ağızda dağılan yapısı ile tadı damağınızda bırakacak bu tatlıyı pişirme adımlarını izleyerek kolay bir şekilde hazırlayabilirsiniz.

Biraz kaymak, dondurma ya da kuruyemiş ile mükemmel bir uyum yakalayacak Kral Şekerpareyi pişirme önerisinin yanı sıra kendi damak zevkinize veya diyetinize uygun şekilde şerbetleyebilirsiniz.

İrmikten yapılan bu leziz tatlı kalori bakımdan da oldukça yüz güldürücü şerbetli tatlılar arasındadır. İştah kabartan görünümü ile Kral Şekerpareyi son kullanma tarihine kadar güvenle saklayıp, dilediğiniz zaman hazırlayıp soğuk servis edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.