logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kral Şekerpare Fındıklı 250 g

Kral Şekerpare Fındıklı 250 gAdet Fiyatı : 53,25 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kral Şekerpare Fındıklı 250 g

Kral Şekerpare Fındıklı 250 Gr 15 li

Kral Şekerpare Fındıklı 250 Gr 15 li şekilde satışa sunulan bu ürün zamandan tasarruf etmek istediğiniz günlerde sizin için harika bir alternatif olacaktır. Sadece şerbeti hazırlayıp uygun bir kapta üzerine dökmeniz ile beraber tatlı hazır olacaktır. Zamandan tasarruf hiç bu kadar lezzetli bir hal almamıştı.

Şekerpare yapımı ile uğraşmadan lezzetli bir sonuç elde etmek isteyen kişiler için Kral markası özel bir içerik hazırlamıştır. Bu içeriğin şerbet ölçülerinin ne olması gerektiği direkt olarak paketin üzerinde yer bulmuştur. Adımları takip ederek herkesin tadından söz edeceği bu tatlıyı sorunsuz şekilde elde edebilirsiniz.

Güzel bir kaymak ya da vanilyalı dondurma ile beraber servis ettiğiniz zaman tatlının elde edeceği lezzetin muhteşem bir hal alacağı belirtiliyor!

Fındığından başlayarak şekerparenin içeriğine kadar her alanda sadece birinci kalite materyaller kullanılmıştır. Bu da servis edeceğiniz ürünün kalitesini en yüksek dereceye çıkaran detaylar arasındadır. Sadece hammadde seçiminde değil paketleme aşamasında da büyük bir özen gösterilmektedir.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.