logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Kral Peynir Tatlısı Kemalpaşa 140 g

Kral Peynir Tatlısı Kemalpaşa 140 g


Adet Fiyatı : 32,50 TL
Koli Fiyatı (42 Adet) : 1365,00 TL
Birim Fiyat: 32,50 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 15.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kral Peynir Tatlısı Kemalpaşa 140 g

Kral Peynir Tatlısı Kemalpaşa 140 Gr

Kral hazır tatlı seçenekleri ile zamandan tasarruf etmek isteyen kişiler için muhteşem bir alternatif sunuyor. Bu alternatif sayesinde hem lezzetli hem de oldukça hızlı ve pratik bir tatlı oluşturabilirsiniz.

Ürünün imalat aşamasında sadece birinci kalite maddelerin kullanılması elde edilecek olan verimliliği artıran detaylardandır. Kral firmasının üretmiş olduğu tüm tatlı çeşitleri gibi bu ürün de memnuniyet yaratan kalitesi ve lezzeti ile damaklara hitap etmeye devam ediyor.

Kral Peynir Tatlısı Kemalpaşa 140 Gr tatlı hazırlamaya vaktiniz olmadığı günlerde anında servise hazır olan yapısı ile memnun etmektedir. Ürünün üzerine sadece talimatlara uygun bir biçimde şerbet eklemelisiniz. Bu şekilde misafirleriniz için muhteşem bir lezzete sahip olan tatlıyı servise hazır hale getirebilirsiniz.

Peynir tatlısı kemalpaşa sunumu sırasında yanında kaymaklı dondurma ya da direkt olarak kaymak kullanıldığı zaman elde edilecek olan lezzet kalitesinin direkt olarak artırılacağının da belirtilmesi gerekir. Siz de kısa sürede hoş bir sunum ile misafirlerinizin damaklarını şenlendirecek bu tarifi oluşturabilirsiniz.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.