logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kral Mantı 500 g

Kral Mantı 500 gAdet Fiyatı : 63,25 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kral Mantı 500 g

Kral Mantı 500 GR

Ev mantısı lezzetinde olan kral mantı ekonomik boyutlarda paketlenir ve satışa sunulur. Ürün annenizin evde yaptığı mantıyı aratmaz. İnce hamuru sayesinde mantı tadının keyfini çıkarabilirsiniz. Ürün ev hanımlarının mutfağından eksik olmaz ve her sofrada bulunur.

Anne mantısı kıvamında hazırlanmış olan ürün gencinden yaşlısına kadar herkesin damak tadına uyar. Mantı ürünü kaynamış suya atıldıktan sonra tencereye ya da birbirine yapışmaz ve lezzetini kaybetmez. Kaşığınıza tane tane olarak gelen ürün sofraların olmazsa olmazlarındandır.

Kral mantı 500 gr olarak paketlenir. Mantının paketleme işlemi tamamen el değmeden gerçekleşir. Ekonomik paketlere doldurulur. Mantı ürününün belirlenen satış fiyatı da oldukça ekonomiktir. Bu yüzden öğrenciler tarafından çok sık tercih edilir.

Her evin mutfağında pişen mantı ürününü yoğurt ya da dilediğiniz bir sos ile servis edebilirsiniz. Mantı ürünü ev hanımları ve yalnız yaşayan öğrencilerin pratik yemekleri arasında yer alır. Ekonomik olarak da bütçeleri zorlamayan bu mantı ürünü çocuğundan yaşlısına kadar herkesin bayılarak yediği bir üründür.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.