logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kral Kemalpaşa Tatlısı 140 g

Kral Kemalpaşa Tatlısı 140 gAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kral Kemalpaşa Tatlısı 140 g

Kral Kemalpaşa Tatlısı 140 Gr

Türk mutfağının vazgeçilmez tatlılarından biri olan Kemalpaşa tatlısını artık kısıtlı zamanlarda dahi hazırlayabileceksiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Kral Kemalpaşa Tatlısı paketinden temin etmek olacak. Paket içerisinde 140 gram ürün bulunuyor.

Şerbetini kendi damak tadınıza uygun bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Az tatlı ya da çok tatlı bir lezzet elde etmek için Kral marka Kemalpaşa tatlısı son derece ideal. Sıcak şerbeti üzerine döktükten sonra 10 dakika beklemeniz yeterli. Üzerine hindistan cevizi dökerek ya da Maraş dondurması ile servis edebilirsiniz.

Bizim Toptan mağazamızın kuru tatlılar kategorisinde yer alan Kemalpaşa tatlısı 1 paket şeklinde sadece tek tıkla kapınıza kadar gelecek. Misafirlerinize ikram edebileceğiniz muhteşem tatlı çeşitleri için kuru tatlılar kategorimizde yer alan diğer ürünleri de mutlaka inceleyin.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.