logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kral Kadayıf 500 g

Kral Kadayıf 500 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kral Kadayıf 500 g

Kral Kadayıf 500 Gr

Kral firmasının imal ettiği ürünlerin kalite yapısı sertifikalıdır. Ürünlerin her biri kalite kontrollerinden geçirildikten sonra satışa sunulur.

Kral Kadayıf 500 Gr künefe ve diğer tatlıların hazırlanmasına uygundur. Paketlenme aşamasından imal aşamasına kadar her bir alanda sadece birinci kalite ürünlerin kullanılmasına büyük önem verilmiştir. Bu noktada kişilerin elde edecekleri lezzet seviyesinin artırılması için kadayıf imalatı sırasında sadece birinci kalite materyallere yer verilir.

Kadayıf yapısı incelendiği zaman tazeliğinde asla bir sorun olmadığı net bir biçimde görülüyor. Hem taze hem de bu derece uygun fiyatlı bir ürün ancak Kral firmasının farkı ile elde edilebilir. Kral firması sizin çok daha lezzetli tatlılara imza atabilmenizi için oldukça verimli bir yapı ile ürün imal etmektedir.

Ürün satın alındıktan sonra belirli bir süre üzerinde yer alan son kullanma tarihine kadar buzdolabında da muhafaza edilebilir. Arkasında yer alan talimatları dikkate alarak hazırlık yaptığınız zaman elde edeceğiniz lezzet yapısının çok daha süt seviyede olduğu görülüyor.

 

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.