logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Kral Erişte 500 g

Kral Erişte 500 gAdet Fiyatı : 53,50 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Kral Erişte 500 g

Kral Erişte 500 Gr.

Makarnanın Türk mutfağındaki ilk yolculuğu olan erişte, yemeklerde kullanabileceğiniz lezzetli ürünler arasında bulunur. Kral erişte 500 gr. Akşam yemeklerinde ve öğlen öğünlerinde kısa zamanda yapabileceğiniz geleneksel sofralarda yerini alır. Taneli yapısıyla, buğdaydan üretilen erişte, lezzetli tanecikleriyle yağda kavurarak ya da haşlayarak tüketebileceğiniz ürünler arasındadır.

Türk makarnası olarak paketlenmiş Kral erişte, hamurun ince ve naif kesimleriyle elde edilerek küçük tanecikler haline getirilir ve paketlenir. İçerisinde un ve su bulunan bu lezzetli yemeklik, mutfakların vazgeçilmez ürünleri arasındadır.

Özel damakların, güzel lezzetlerle buluştuğu Türk sofralarında hemen hazırlanabilen makarna ürünleri arasında yer alan eriştenin pişirme süresi 8 ile 10 dakika arasındadır. Tencerede bol su koyulup kaynatıldıktan sonra, erişteler içerisinde eklenir ve 8 ile 10 dakika sonra çıkartılıp, süzülür. İster yağ ile ister diğer yemeklik malzemelerle tatlandırılarak kullanabileceğiniz erişte, doyurucu bir üründür.

İçerisinde gluten bulunan erişte, kuru ve nemsiz ortamda saklanmalı ve muhafaza edilmesi gereken makarna ürünleri arasında yer alan yemekliklerdir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.