logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Koska Tahin (Cam Kavanoz) 300 g

Koska Tahin (Cam Kavanoz) 300 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Koska Tahin (Cam Kavanoz) 300 g

Koska Tahin Cam Kavanoz

Tahin ve pekmez birbirini tamamlayan en önemli iki besindir. Üstelik sağlamış olduğu enerji de küçümsenemeyecek kadar çoktur. Kaliteli ve doğal bir tahin arayışı içerisindeyseniz size en uygun ürün Koska tahin cam kavanoz olarak karşınıza çıkıyor. Bu ürün sayesinde hem çocuklarınıza hem de kendinize sağlıklı bir tüketim sağlayabiliyorsunuz.

Tahin bilindiği üzere tatlı bir ürün değil. Susamdan yapılıyor. İçerisinde hiçbir katkı malzemesi yok. Dolayısıyla %100 doğal bir ürün olduğunu söyleyebiliriz. Tahinin pekmez olmadan tüketimi oldukça zor çünkü tadı yavan. Bu nedenle tahin alıyorsanız mutlaka pekmez ile tamamlamaya çalışmalısınız. Cam kavanoz içerisinde sunulması da sağlıklı olmasını sağlayan önemli bir durumdur.

Tahin satın alabilmek için Bizim Toptan’ı tercih edebilirsiniz. İnternet üzerinden aradığınız tüm ürünleri bulabileceğiniz bir platform sunuyoruz. Aynı zamanda alınan ürünleri de 3 gün içerisinde kargoya veriyoruz. Almış olduğunuz ürünlerin tutarı eğer ki 250 TL ve üzerinde oluyorsa kargo için ekstra bir tutar ödemek durumunda da kalmıyorsunuz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.