logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Koska Süzme Çiçek Balı 850 g

Koska Süzme Çiçek Balı 850 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Koska Süzme Çiçek Balı 850 g

Koska Süzme Çiçek Balı

Koska süzme çiçek balı pek çok kişi tarafından tercih edilen, kaliteli ve güvenilir bir baldır. Hem çocuklar hem de yetişkinler gönül rahatlığı ile bu ürünü tüketebiliyor. Gerçek olmayan ballarda belirli bir süre sonra şekerlenme meydana gelir. Ancak, bu üründe şekerlenme söz konusu olmuyor. O nedenle ürünü rahatlıkla alabiliyorsunuz.

Gerçek bal testinden geçen ürünün içerisinde hem mineraller hem de vitaminler yeterli düzeyde karşınıza çıkıyor. Bu sayede hiçbir şekilde sağlık sorunu yaşamıyorsunuz. Üstelik tadı da o kadar güzel ki bal sevmeyen biri bile rahatlıkla ürünü tüketebiliyor. Cam kavanozda sunuluyor olması da sağlıklı olduğunu gösteriyor.

Satın alım işlemlerini yapmak için dışarı çıkmanız gerekmiyor. İnternet sayfası üzerinden hem fiyatları görebiliyor hem de ürünü dışarı çıkmadan rahat bir şekilde elde edebiliyorsunuz. Bizim Toptan internet sitesinden uygun fiyatlara satın alım sağlamanız söz konusudur. Ürünü aynı gün sizlere ulaştırıyor, bunun için de ekstra bir ücret talep etmiyoruz. 

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.