logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Koska Süzme Çam Balı 20 g 100'lü

Koska Süzme Çam Balı 20 g 100'lüKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Koska Süzme Çam Balı 20 g 100'lü

Koska Süzme Çam Balı

Kaliteli bir bal mı tüketmek istiyorsunuz? Balın gerçek bal olduğundan emin mi olmalısınız. O zaman Koska marka ürünleri tercih edebilirsiniz. Koska süzme çam balı 20 gr sayesinde günlük bal ihtiyacınızı karşılayabilir, gerekli olan vitamin ve mineralleri kolay bir şekilde alabilirsiniz. Hem çocuklarınıza hem de kendinize bir iyilik yapın ve gerçek bal tüketin.

Ürünün ambalajlar içerisinde sunulduğunu görüyorsunuz. Eğer ki çayı ya da sütü ballı içiyorsanız paketler sizler için en ideal seçim oluyor. Hem istediğiniz gibi yanınızda taşıyabiliyor hem de ne kadar bir tüketim yaptığınızı anlayabiliyorsunuz. Üstelik ürünün gerçek bal olması şekerlenmesinin de önüne geçiyor.

Ürünü satın almak için internet sayfasını tercih edebilirsiniz. Bizim Toptan internet sitesi üzerinden satın alım işlemlerini kolay bir şekilde yapabiliyorsunuz. Ürünleri uygun fiyata satın alabileceğiniz gibi alışveriş sırasında da hiçbir yorgunluk hissetmiyorsunuz. Aynı zamanda eğer ki bu siteden 250 TL ve üzerinde bir alışveriş yaparsanız kargo ücreti de vermiyorsunuz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.