logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Koska Sade Helva 80 g 15'li

Koska Sade Helva 80 g 15'liPaket
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Koska Sade Helva 80 g 15'li

Koska Helva Sade

Koska Helva Sade paketler halinde Bizim Toptan internet satış mağazasında yer alıyor. Helva Türk mutfağının vazgeçilmez geleneksel tatlı çeşitlerinden birisidir. Kültürümüzde çok sevilen sade helva Koska tarafından sofralarınıza sunuluyor.

Koska helva içerisinde katkı maddesi ve yapay koruyucu yer almamaktadır. Özellikle yemeklerin arkasından yenilen tatlı geleneğimizde helva sıkça yerini almaktadır. İçerisinde yer alan tahin kalitesi ile mükemmel bir lezzet ortaya çıkarmaktadır. Sade helva içerisinde yalnızca tatlının ana malzemeleri yer almaktadır.

Lezzetli bir tatlı olan helva Koska kalitesi ile paketlenmiştir. Bizim Toptan mağazalarından satın alabilirsiniz. Tahin ve şekerden yapılan helva paketleri üzerinde son tüketim tarihi bulunur. Son tüketim tarihinden önce tüketilmesi tavsiye edilmektedir.

Koska sade helva paketi açıldıktan sonra uygun saklama koşulları ile saklanabilir. En taze şekilde paketlenen helvalar tazeliğini koruyarak raflarda yerini alıyor. Türk mutfağında sevilerek tüketilen sade tahin helvası için Bizim Toptan internet mağazasından online sipariş verebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.