logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Koska Sade Helva 200 g

Koska Sade Helva 200 g

3 Adet üzeri 17,3 TL

Adet Fiyatı : 17,50 TL
Paket Fiyatı (12 Adet) : 207,60 TL
Birim Fiyat: 17,30 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 19.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Koska Sade Helva 200 g

Koska Helva Sade

Helva oldukça yoğun bir üründür ve bir oturuşta hemen hepsi bitmez. O nedenle de bayatlama riski söz konusudur. Koska helva sade ürününü tercih ederseniz için hemen bayatlamayacaktır. Yani açtıktan sonra kolay bir tüketim sağlayabilirsiniz. Eğer ki kalabalık bir aileyseniz o zaman bu ürün sizlere yeterli olmayabilir.

Katkı maddeleri ne yazık ki sağlığı etkileyen önemli bir durumdur. Eğer ki sağlığınızın etkilenmesini istemiyorsanız katkı maddelerinden uzak olan bir ürünü tercih etmeniz çok önemlidir. Bu ürünün içerisinde katkı maddesi yok. Şeker de çok fazla kullanılmıyor. Dolayısıyla sadece helva tadı alıyorsunuz. Hem çocuklar hem de yetişkinler gönül rahatlığı ile tüketim sağlayabiliyor.

Ürünü satın almak istiyorsanız alışveriş merkezini sizin ayağınıza getiriyoruz. Bizim Toptan olarak internet üzerinden alışveriş yapmanıza izin veriyoruz. Bu sayede tüm ürünleri birbiri ile kıyaslayabiliyor, arasından bir ürünü seçebiliyorsunuz. 150 TL’lik alışveriş yaptığınız zaman ücretsiz bir şekilde kargo seçeneklerinden yararlanabiliyorsunuz. 3 gün içerisinde de ürünlerinizi kapınıza teslim etmiş oluyoruz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.