logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Koska Sade Helva 1 kg

Koska Sade Helva 1 kgAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Koska Sade Helva 1 kg

Koska Helva Sade

Tahin kullanılarak elde edilen ve en leziz tatlılardan biri olan Koska Helva Sade olarak sofralarınızdaki yerini alabilir. Gün boyunca tüketebileceğiniz ve tatlı çeşitleri ile birlikte konuklarınıza da ikram edebileceğiniz bu ürün enerji verir.

Koska Sade Helva her 100 gramda 10 g protein, 255 mg kalsiyum, 400 mg fosfor ve 2,4 mg E vitamini içerir. Vücudunuzun vitamin ve mineral ihtiyacının büyük bölümünü düzenli olarak helva tüketerek de karşılayabilirsiniz. Bu ürün katkı maddesi içermiyor.

Bizim Toptan internet mağazasının helva kategorisi içerisinde bulabileceğiniz bu ürün ambalajında kullanıma sunuluyor. Sadece kahvaltıda değil günün her saatinde tüketebilirsiniz. Bizim Toptan internet mağazasında aradığınız her ürünü bulabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.