logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Koska Kakaolu Helva 200 g

Koska Kakaolu Helva 200 gAdet
Paket


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Koska Kakaolu Helva 200 g

Koska Helva Kakaolu

Helva yemek istiyorsanız hem sağlıklı hem de hesaplı olanını seçmeniz gerekiyor. Bunun için de Bizim toptan olarak Koska helva kakaolu ürününü sizlere ulaştırıyoruz. Kakao tadını oldukça yoğun bir şekilde hissediyorsunuz. Aynı zamanda sade ve kakao bölümleri kırçıllı bir şekilde sizlere sunuluyor. İçerisine ekstra şeker ilavesi yapılmıyor. Bu sayede sağlıklı olduğundan da emin olabiliyorsunuz.

Helvayı tatlı niyetine tüketen çok fazla insan var. Siz de onlardan biri iseniz o zaman az şekerli, bol kakaolu olan bu helva seçeneğinden yararlanabiliyorsunuz. Açtığınız zaman hemen tüketmeyenlerdenseniz o zaman küçük olanlarını seçebilirsiniz. Bu sayede bayatlamadan tüketme şansını da elde etmiş olursunuz.

Bizim Toptan olarak istediğiniz ürünleri kısa bir süre içerisinde sizlere ulaştırıyoruz. Marketlerden çok daha uygun fiyatlar sunuyor, internet üzerinden alışveriş yapmanıza vesile oluyoruz. Bu sayede alışveriş sırasında yorulmuyor, ürünlerinizi kapının önünden teslim alıyorsunuz. Hem sağlıklı hem de hesaplı bir alışveriş yapmak için Bizim Toptan’ı tercih ederek kara geçebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.