logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Koska Kakaolu Helva 1 kg

Koska Kakaolu Helva 1 kgAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Koska Kakaolu Helva 1 kg

Koska Helva Kakaolu

En kaliteli susam taneleri taş değirmenlerde eziliyor. Tahin ve beyaz şeker ve kakao ilave ediliyor ve bu lezzet Koska Kakaolu Helva olarak tüketime sunuluyor. Günün her saatinde tüketilebilen helva özellikle kahvaltıların yıldızı.

Koska Kakaolu Helva gayet doyurucu ve besleyici bir üründür. Sağlıklı ve enerji veren içerikleri sayesinde tatlı ihtiyacını gidermek için de tercih edilebilir. Ekmeğin arasına koyarak ya da tatlı çeşitlerini daha leziz kılmak için de tüketilebilir. Ürünün raf ömrü 2 yıldır.

Ürün Bizim Toptan internet mağazasının helva kategorisi içerisinde bulunuyor. Bu leziz ürünü kahvaltılarda ve gün içerisinde atıştırmalık olarak tüketebilirsiniz. Ambalaj içerisinde 1 kg ürün mevcut. İnternet mağazasından sofranıza kadar ulaşan ürünü güvenle tüketebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.