logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Koska Kağıt Helva 45 g 30'lu

Koska Kağıt Helva 45 g 30'luKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Koska Kağıt Helva 45 g 30'lu

Koska Kağıt Helva

Koska Kağıt Helva ile lezzet şölenine hazır mısınız? Geleneksel tatlılar denildiği zaman akla ilk gelen alternatiflerin başında kağıt helva bulunuyor. Kıtır kıtır yapısı sayesinde muhteşem bir lezzete harika bir adım atabilirisiniz. Kağıt helva lezzetli dokunun yanı sıra muhteşem bir tazelik ile de göz dolduruyor!

Koska kağıt helva üretimi aşamasında sadece birinci kalite materyallere yer veriyor. Bu nedenle elde edilen ürün kalitesi ve lezzeti de optimum seviyeye çıkıyor!

En acıktığınız anlarda kağıt helvanın kıtırtılı yapısı ve muhteşem rayihası ile harika bir lezzet elde edilmektedir. Koska sizin için geleneksel lezzetlerin yegane adresi!

Kağıt helva sadece tek başına değil aynı zamanda geleneksel şekillerden biri olan dondurma ile de harika bir ikili oluyor. Geçmiş yılların ramazanlarına ve yaz aylarına bakıldığı zaman en çok tüketilen atıştırmalığın kağıt helva olduğunu siz de görebilirisiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.