logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Koska Geleneksel Vişne Reçeli 5 kg

Koska Geleneksel Vişne Reçeli 5 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Koska Geleneksel Vişne Reçeli 5 kg

Koska Geleneksel Vişne Reçeli

Koska Geleneksel Vişne Reçeli, ağzının tadını bilenler için harika bir ürün. Tam kıvamında olan reçel, hem sağlıklı hem de çok leziz. Hiçbir şekilde el değmeden üretilen reçel aynı zamanda bir enerji kaynağı ve deposu olarak da dikkat çekmekte.

Vişne reçeli sağlıklı bir şekilde beslenmek isteyenler için harika bir seçim. Çünkü içinde doğal olmayan hiçbir madde yok. Tamamen mevsiminde toplanmış olan ürünler söz konusu. Bunların ayıklanmasından sonra özel şekilde hazırlanmış olan reçel, kendisine has olan bir kavanoz içinde satışa sunulmuş durumda.

Özellikle kahvaltıların vazgeçilmezi olarak dikkat çekmekte. Her sabah tüketilmesinde hiçbir sakınca yok. Bunu nasıl yapacağınıza istediğiniz gibi karar verebilirsiniz. İster ekmek üstüne sürebilir ya da peynir ile kombin edebilirsiniz. Her daim çok lezzetli olan reçel, enfes tadıyla sizi mutluluk hissini yaşatır.

Anne eli değmiş gibi üretilen vişne reçeli uzun süreli kullanımlar için cam bir kavanoz içinde satışa sunulmuştur. Mutlaka güneş ışığından ve nemden korumak gerekmekte. Böylelikle ilk günkü tazeliğini korumak mümkün olacak.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.