logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Koska Geleneksel Vişne Reçeli 20 g 100'lü

Koska Geleneksel Vişne Reçeli 20 g 100'lüKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Koska Geleneksel Vişne Reçeli 20 g 100'lü

Koska Geleneksel Vişne Reçeli

Koska, Türkiye’nin en önemli markalarından biridir. Öncelikle Türk ürünüdür ve dolayısıyla yerli sermayeye de hizmet vermektedir. Eğer ki reçel almak istiyorsanız Koska geleneksel vişne reçeli ürünlerini tercih edebiliyorsunuz. Bu ürünler sayesinde siz de, çocuklarınız da sağlıklı bir reçel yeme hakkını elde etmiş oluyor.

Öncelikle reçellerde karşılaşılan en önemli olumsuz durumlardan biri şeker kullanımıdır. Reçel yapılırken şeker elbette kullanılır ancak günümüzde reçellerde sadece şeker tadı karşınıza çıkıyor. Bu da sağlığı kötü olarak etkiliyor. O nedenle Koska’yı tercih etmelisiniz. Koska mevsim meyvelerinden reçel yaptığı için ekstra şeker katmak durumunda kalmıyor. Dolayısıyla doğal bir reçel yemiş olursunuz.

Ürünleri satın almak için artık dışarıda vakit geçirmek durumunda kalmıyorsunuz. Yapmanız gereken Bizim Toptan internet sitesine girmek oluyor bu site içerisinde aradığınız tüm ürünleri kolay bir şekilde bulabiliyorsunuz. Üstelik çok uygun fiyatlara alışveriş yapmanız da mümkündür. Bunun yanında kapınıza kadar ürünleri teslim ediyor, 250 TL ve üzerindeki siparişlerde bir kargo ücreti almıyoruz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.