logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Koska Geleneksel Kayısı Reçeli 20 g 100'lü

Koska Geleneksel Kayısı Reçeli 20 g 100'lüKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Koska Geleneksel Kayısı Reçeli 20 g 100'lü

Koska Geleneksel Kayısı Reçeli

Koska Geleneksel Kayısı Reçeli , piknik tarzı olarak da bilinen ekonomik tasarımlarıyla ve ’lık mini paketleriyle kolayca yanınızda taşınabilecektir. Otel mutfaklarında, gezilerde, kimi zaman misafir kahvaltılarında da kullanılabilecek bu zarif reçel, minik kutu tasarımıyla da yüzünüzü gülümsetecektir. Adeta bir kayısının yaprağını andıran yeşil ambalajıyla ve şeffaf kutusundaki ateşli turuncu rengiyle göz zevkinizi de okşayacaktır.

Koska Kayısı Reçeli, portatif paketini açtığınızda, salacağı kayısı bahçesi kokusuyla da, sizi aromatik bir hayal alemine götürecektir. 

Keyifli kahvaltılarınızda, sade de tüketebileceğiniz bu mini reçeli, tereyağının üstüne ince ince yaydığınızda da, ağzınızda buruk-şekerli güzel bir etki yaratacaktır. 

Koska, özlenilen pazar kahvaltılarında, yazlık mekânlardaki otel serüvenlerinde, keyifli piknik alanlarında da yanınızda olacaktır. Onu minik bir mücevher kutusu gibi taşıyacaksınız. Yediğinizde de dudaklarınızın ucunda saf bir tat bırakacaktır. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.