logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Koska Geleneksel Çilek Reçeli 5 kg

Koska Geleneksel Çilek Reçeli 5 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Koska Geleneksel Çilek Reçeli 5 kg

Koska Geleneksel Çilek Reçeli

Güne verimli bir başlangıç yapmak isteyenlerin kahvaltılarını ihmal etmemeleri gerekir. Kahvaltıda kendini şımartmak isteyenler de tatlı yiyeceklerden vazgeçmemeli. Mesela Koska geleneksel çilek reçeli bunlar arasında boy gösterir ve kahvaltı sofralarına fazlasıyla yakışır.

Kıvamı ideal olduğu için geleneksel olarak ifade edilir. Doğal reçel kıvamı Koska ile gözler önüne serilmiştir. Koska geleneksel çilek reçeli beklentileri karşılar. Örneğin taze çilek tadına ve kokusuna kavuşmanız sağlanır. Bunun için taze çilekler toplanmış ve kaynatılmıştır.

Ekmek üzerine tereyağı ile sürülen reçel, güne kaliteli bir başlangıç yapmasına olanak sağlar. Aynı zamanda taze beyaz peynir ile olan uyumu herkesin dilinde. Bu şekilde tüketilmesi halinde güne daha enerjik başlamanıza imkan tanır. Ve keyifli kahvaltılar vaat eder.

Başta çocukların arkasından yetişkinlerin vazgeçemedi tatlardan bir tanesidir. Taze çileklerin tatlı dokusu herkesin damağına hitap eder. Bu tada kavuşmak son derece basit. Cam kavanozda sergilenen çilek reçeli serin ortamda muhafaza edilmeli. Bu şekilde uzun ömürlü olacaktır. Ve kahvaltılara istediğiniz zaman katabilir, peynir ya da tereyağı ile buluşmasını sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.