logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Koska Geleneksel Çilek Reçeli 20 g 100'lü

Koska Geleneksel Çilek Reçeli 20 g 100'lüKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Koska Geleneksel Çilek Reçeli 20 g 100'lü

Koska Geleneksel Çilek Reçeli

Koska geleneksel çilek reçeli dikkatle, büyük bir özenle toplanan çileklerden üretiliyor. Kalitesi yüksek hammaddeler ile hazırlanan reçel geleneksel anne reçelleri tadını sizlere sunuyor. İçinde glüten bulundurmayan, doğal bir ürün olarak da tüketicilerin beğenisini kazanıyor!

Çilek reçeli kahvaltı sofralarının en lezzetli tatları arasındadır! Çilek reçelini büyük küçük her yaştan birçok insan çok severek tüketiyor. Serpme kahvaltılarda da çilek reçelinin ayrı bir yeri bulunuyor! 

Ürün içerisinde koruyucu bir madde kullanılmamıştır. Ürün reçelleri maksimum 80 derecede, kapalı sistemde ve vakumlu olarak pişiriliyor. Gelişmiş üretim teknolojisi ile piyasaya sürülen bu reçeller cam kavanozlar içine el değmeden dolduruluyor. Yüksek oranda mineral ve vitamin ile iyi bir enerji kaynağı oluyor.

Çilek reçelini kek, pasta, kurabiye, sütlü tatlılar vb. için süsleme olarak da kullanabilir veya özellikle tatlı servislerinde tabağın yanına bir miktar çilek reçeli koyabilirsiniz. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.