logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Koska Fıstıklı Helva 200 g

Koska Fıstıklı Helva 200 gAdet
Paket


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Koska Fıstıklı Helva 200 g

Koska Helva Fıstıklı

Helvalar hem kahvaltıda hem yemeklerde hem de yemeklerden sonra tercih edilen tatlı bir üründür. Türk mutfağında da yeri oldukça başkadır. O nedenle insanlar helva almak istediklerinde en kaliteli ürünlere yöneliyor. Bunlardan biri de Koska helva fıstıklı olarak karşınıza çıkıyor. Fıstıklı olması, tadının leziz olmasını sağlıyor. Aynı zamanda içerisinde birkaç adet fıstık yok. Her bir dilimde içindeki fıstıkları son derece fazla hissediyorsunuz.

Çoğu helva markası ürünlerinde bol şeker kullanıyor ve tadı bu şekilde sağlıyor. Ancak, çok fazla şeker konulmasına gerek yok. Koska şeker miktarını minimumda tutuyor ancak, mükemmel bir tada ulaşıyor. Üstelik içerisinde yer alan fıstıklar da oldukça boldur.

Ürünü satın almak isteyen kişilerin alışveriş merkezlerine gitmesine gerek kalmıyor. Yapmanız gereken tek bir şey var o da Bizim Toptan internet sitesine girmektir. Çünkü burada sayısız ürün sizleri bekliyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.