logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Koska Fıstıklı Helva 200 g

Koska Fıstıklı Helva 200 g


Adet Fiyatı : 22,25 TL
Paket Fiyatı (12 Adet) : 267,00 TL
Birim Fiyat: 22,25 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Koska Fıstıklı Helva 200 g

Koska Helva Fıstıklı

Helvalar hem kahvaltıda hem yemeklerde hem de yemeklerden sonra tercih edilen tatlı bir üründür. Türk mutfağında da yeri oldukça başkadır. O nedenle insanlar helva almak istediklerinde en kaliteli ürünlere yöneliyor. Bunlardan biri de Koska helva fıstıklı olarak karşınıza çıkıyor. Fıstıklı olması, tadının leziz olmasını sağlıyor. Aynı zamanda içerisinde birkaç adet fıstık yok. Her bir dilimde içindeki fıstıkları son derece fazla hissediyorsunuz.

Çoğu helva markası ürünlerinde bol şeker kullanıyor ve tadı bu şekilde sağlıyor. Ancak, çok fazla şeker konulmasına gerek yok. Koska şeker miktarını minimumda tutuyor ancak, mükemmel bir tada ulaşıyor. Üstelik içerisinde yer alan fıstıklar da oldukça boldur.

Ürünü satın almak isteyen kişilerin alışveriş merkezlerine gitmesine gerek kalmıyor. Yapmanız gereken tek bir şey var o da Bizim Toptan internet sitesine girmektir. Çünkü burada sayısız ürün sizleri bekliyor. Üstelik kısa süre içerisinde kargo ile ürünleri sizlere ulaştırıyoruz. 150 TL ve üzerindeki alışverişlerde de hiçbir kargo ücreti almıyoruz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.