logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Koska Fıstıklı Helva 1 kg

Koska Fıstıklı Helva 1 kgAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Koska Fıstıklı Helva 1 kg

Koska Fıstıklı Helva

Hem sabah kahvaltılarında hem de gün içerisinde tüketebileceğiniz Koska Fıstıklı Helva fıstık tadından hoşlananlar için doğru tercih olabilir. Gün içerisinde tatlı isteğinizi de yok edebilen bu ürün atıştırmalık olarak da tüketime uygun.

Koska Fıstıklı Helva her 100 gramda 10 gr protein, 255 mg kalsiyum, 400 mg fosfor, 2,4 mg E vitamini içerir. Özellikle fosfor içeriği günlük ihtiyacın % 50’sini karşılar. Bu yönüyle de tüketilmesi önerilen gıdalar arasında bulunuyor.

Ambalaj içerisinde 1 kg fıstıklı helva mevcut. Siz de helvanın lezzetinden kendinizi mahrum bırakmak istemiyorsanız Bizim Toptan internet mağazasının helva kategorisinden bu ürünü temin edebilirsiniz. Sadece tek tıkla ürün kısa sürede adresinize kadar ulaşabilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.