logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Koska Ekstra Geleneksel Vişne Reçeli 380 g

Koska Ekstra Geleneksel Vişne Reçeli 380 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Koska Ekstra Geleneksel Vişne Reçeli 380 g

Geleneksel tatlarımızdan vişne reçeli, kahvaltı sofralarına ve tatlılarımıza ne çok yakışır!
Çocukluğumuzun unutulmaz tatlarından vişne reçeli bizim için yeri geldi tazecik bir peynirin yoldaşı oldu, yeri geldi sıcak bir dilim ekmeğin üstündeki tereyağıyla… Annelerimizin tombul tombul vişnelerin çekirdeklerini çıkarırken mutfağı kırmızıya boyadığını izledik belki; belki vişneleri kaynatırken evi saran mis gibi kokuyu unutamadık. Ne olursa olsun hepimizin sofralarından geçti hep o tadı aradık.
Koska Vişne Reçeli  size sevdiğiniz tadı geri getirdi. Anne eli değmiş gibi, kapağını açtığınızda özlediğiniz kokuya tada kavuşacaksınız. Kahvaltı sofralarınızı, en sevdiğiniz tatlıları Koska Vişne Reçeli ile eski tadına kavuşturacaksınız. En sevdiğiniz sütlü tatlıları bir de bir kaşık Koska vişne reçeli ile deneyin.
Koska Vişne Reçeli sofralarınıza çocukluğunuzu, özlediğiniz tatları geri getirecek. Yoğun kıvamı ve taneli yapısıyla damağınızdaki boşluğu dolduracak.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.