logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Koska Ekstra Geleneksel Çilek Reçeli 380 g

Koska Ekstra Geleneksel Çilek Reçeli 380 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Koska Ekstra Geleneksel Çilek Reçeli 380 g


Kahvaltı sofranızın yıldızı Koska Çilek Reçeli  olacak. Doğal çileklerden oluşturulması Koska’nın lezzet sırrıdır. İlk lokmanızdan itibaren ağzınızda unutamayacağınız Koska çilek reçelinin lezzeti damağınızda yer edinecek.
Koska çilek reçelinin lezzetini tatlılarınızda ya da kahvaltı sofranızda vazgeçilmeziniz olacak. Anne eli değmiş lezzetinin sıcaklığından vazgeçmeniz mümkün olmayacak. Kahvaltılarınızda doyasıya reçel keyfi yaşamak için Koska çilek reçelini kullanın. Koska çilek reçelinin lezzeti ile güne tatlı sıcak bir başlangıç yapın.
Bir reçel ne kadar lezzetli olabilir ki diye sormadan önce Koska çilek reçelini deneyin. Gerçek çilek parçalarının verdiği lezzet ile harmanlanmış Koska Çilek Reçeli  kavanozlarda sizlere sunulmaktadır. Sofralarınızda güvenle kullanabileceğiniz ve yemeye doyamayacağınız reçel için Koska çilek reçelini tercih edin.
Sevgiyle hazırlanmış Koska çilek reçelinin lezzeti sizlere gerçek bir reçel deneyimi yaşatır. İçerisinde bulunan çilek parçaları ile sıcak ekmeklerinizin en güzel tamamlayıcısı Koska tarafından üretilen çilek reçeli olacak.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.