logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Koska Ekstra Geleneksel Ahududu Reçeli 380 g

Koska Ekstra Geleneksel Ahududu Reçeli 380 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Koska Ekstra Geleneksel Ahududu Reçeli 380 g

Koska Ahududu Reçeli , ahududu sevenlerin tercihinde olan bir üründür. Ahududu reçeli, genel olarak kahvaltılarda tüketilmektedir. Ancak gün içerisinde açlık hissinin bastırması ile birlikte de ekmek arası yaparak tüketebilirsiniz.
Ahududu reçeli, ahududu mevsiminde özel olarak toplanıp fabrikalarda reçel haline getirilmesi ile yer edilmektedir. İnsan eli değmeden özel olarak üretilmiştir. İçeriğinde renklendirici bulunmaz. Aynı zamanda zararlı katkı maddesi içermemektedir. Bu sebeple tüketirken hem kendiniz hem de çocuğunuzun sağlığı için oldukça güvenilir bir üründür.
Ahududu reçeli diğer reçel seçeneklerini sevmeyenler için oldukça alternatif bir üründür. Muhteşem tadı ile damaklarda doyumsuz bir lezzet oluşturmaktadır.
Koska Ahududu Reçeli kahvaltı da marmelat olarak tüketile bildiği gibi aynı zamanda birbirinden farklı pasta tarifleri içerisinde de yer edinmektedir. Genel olarak çoğunluğun severek tükettiği ürünü, sizde sofralarınızda yer edinebilirsiniz. Ahududu reçeli, koruyucu ambalajı ile değişmeyen tercihiniz olmaktadır.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.