logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Koska Cevizli Helva 500 g

Koska Cevizli Helva 500 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Koska Cevizli Helva 500 g

Koska Cevizli Yaz Helvası

Koska günümüzün en kaliteli markalarından biridir. Aynı zamanda %100 Türk sermayesi olması da önemli bir parametredir. Hem kaliteli hem de sağlıklı bir ürün almak, bunun yanında Türk ekonomisine de katkı sağlamak istiyorsanız Koska cevizli yaz helvası ürününden yararlanabiliyorsunuz. Bu ürünü gün içerisinde istediğiniz zaman tüketebiliyorsunuz.

Adına aldanmamalısınız. Yaz helvası olarak kabul ediliyor olsa da kış aylarında da tüketimini sağlayabiliyorsunuz. Oldukça ürünün içerisinde az değil, çok fazla ceviz bulunuyor. Dolayısıyla hem doğal hem de sağlıklı bir tüketim sağlamış oluyorsunuz. Kutulu olarak sunulduğu için açtığınız zaman kutuyu tekrar kapatabiliyorsunuz. Tekrar kapatabiliyor olmanız bayatlamasının da önüne geçen bir durum oluyor.

Bizim Toptan olarak en sağlıklı, en kaliteli ürünleri sizlere kısa süre içerisinde gönderiyoruz. Dolayısıyla herhangi bir merkeze gitmeden alışveriş yapabiliyorsunuz. 3 gün içerisinde kargoya ulaştırdığımız ürünlerinizi kolaylıkla alabiliyorsunuz. 150 TL ve üzerinde bir sipariş veren kullanıcılarımıza da kargo ücreti ödetmiyoruz. Hem %100 Türk sermayesine katkı sağlıyor hem de sizleri sağlıklı ürünler ile buluşturuyoruz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.