logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm KOSKA ANTEP FISTIKLI KROKAN 30 G

KOSKA ANTEP FISTIKLI KROKAN 30 GPaket


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

KOSKA ANTEP FISTIKLI KROKAN 30 G

Koska Krokan Antep Fıstıklı

Koska Krokan Antep Fıstıklı , gevrek lezzet. Kıtır bir yiyecek olan Koska krokan Antep fıstıklı, toz şekerle antep fıstığının meyvelerle birlikte buluşmasının ardından ortaya çıkan bir gevrektir. 

Canınız fazlasıyla tatlı istediğinde ya da gün içerisindeki tatlı ihtiyacınızı karşılamak için muhteşem bir lezzettir. Aynı zamanda bir atıştırmalık olan Antep fıstıklı krokan yalnızca tek başına yenilemeyeceği gibi aynı zamanda da yapacağınız pastaların içerisinde de yerini alabilmektedir. 

Bir pasta yapacağınız sırada içerisine krokan Antep fıstıklı koyduğunuz zaman ekstradan şeker koymanıza gerek kalmadan muhteşem bir tat ortaya çıkarabilirsiniz. Çocuklarımızın ve ve yetişkinlerin fazlasıyla seveceği bu lezzet aynı zamanda, film veya dizi izlerken bilgisayar başında oyun oynarken, çocuklarımızın parkta eğlenirken ellerine alıp gün içerisindeki şeker ihtiyaçlarını karşılayabileceği gibi aynı zamanda da günlerinin güzel geçmesi sağlanabilir. 

Koska krokan Antep fıstıklı lif kaynağı olmakla birlikte yoğun Antep fıstığı ile birlikte aynı zamanda ağzınızda güzel bir tat oluşturacaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.