logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Koroplast Streç Film 15 Metre

Koroplast Streç Film 15 Metre


3 Adet üzeri 53,95 TL

Adet Fiyatı : 54,95 TL
Koli Fiyatı (24 Adet) : 1294,80 TL
Birim Fiyat: 53,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Koroplast Streç Film 15 Metre

Koroplast Streç Film 15 Metre

Yiyeceklerin buzdolabında uzun süreler boyunca tazeliğini koruyarak saklayabilmek için birçok kişi koroplast streç film tercih etmektedir. Buzdolabı içerisinde yer alan yiyeceklerin kokularının birbirlerine karışmaması, bakteri bulaşmaması ve yeni bakterilerin oluşmasını engellemek için kullanılan streç film oldukça büyük bir işleve sahiptir.

Günümüz mutfaklarının en önemli gereçlerinden birisi olan Koroplast streç filmler birçok amaçla kullanılabilmektedir. Mikrodalga fırınlar için de kullanıma uygun olan ürün sayesinde gıdalar homojen olarak ısınırken aynı zamanda bakteri oluşumu da engellenmektedir.

Yiyeceklerin taşınması konusunda da yardımcı olan ürün çocuğunuza ya da kendiniz için iş yerinize bir yiyecek götürmek durumunda olduğunuzda da oldukça büyük bir pratiklik sağlamaktadır.

Koroplast Streç Film 15 Metre için en uygun fiyatlara ulaşmak için Bizim Toptan online alışveriş sitesini inceleyebilirsiniz. Her zaman ihtiyacınız olacak olan bu ürünü sitemizden dilediğiniz miktarda sipariş verebilirsiniz. Siparişleriniz hızlı teslimat ile en kısa sürede adresinize ulaşacaktır. Ödeme seçenekleri olarak da dilerseniz kapıda nakit ödeme dilerseniz kredi kartı ile ödeme seçeneklerinden birisini tercih edebilirsiniz. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.