logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Koroplast Prof Jumbo Boy Çöp Torbası 10'lu

Koroplast Prof Jumbo Boy Çöp Torbası 10'lu


3 Adet üzeri 93,95 TL

Adet Fiyatı : 94,96 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Koroplast Prof Jumbo Boy Çöp Torbası 10'lu

Koroplast Prof Jumbo Boy Çöp Torbası 10 lu

Koroplast Prof Jumbo Boy Çöp Torbası 10 lu sayesinde çöp sularının akması ya da kötü koku yayılımı gibi sorunlar olmadan atıkları ortadan kaldırabilirsiniz. Sadece ev içerisinde değil çevrede de kötü koku yayılımını tam olarak engellemektedir. Gün içerisinde evin daha steril olması için doğru çöp torbası seçimi büyük önem arz eder.

Çöp torbası serisi içerisinde profesyonel kullanıma da uygun olduğu belirtilen bu ürün ile beraber hem doğada çözünebilir hem de tüm beklentilerinizi karşılayacak bir materyal sahibi olabilirsiniz. Koroplast bu konuda en detaycı çalışan markaların başında geliyor.

Plastik poşetlerin para ile satılmasından sonra çöp torbası kullanımı elzem bir hal almıştır. Bu profesyonel amaçlara da uygun en büyük beden poşet ile muhteşem bir tercihte bulunma fırsatını elde edebilirsiniz.

Koroplast çöp torbası ile beraber kısa bir süre içerisinde atıkları biriktirme, su akıtma gibi problemler olmadan ortadan kaldırma fırsatını da elde edebilirsiniz. Üretim aşamasından kullanıma kadar hem doğa hem de kullanıcı dostu bir yapılanma benimsenmiştir.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.