logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Koroplast Prof Battal Boy Çöp Torbası 10'lu

Koroplast Prof Battal Boy Çöp Torbası 10'lu


3 Adet üzeri 73,96 TL

Adet Fiyatı : 74,95 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Koroplast Prof Battal Boy Çöp Torbası 10'lu

Koroplast Prof Battal Boy Çöp Torbası 10’lu

Mutfakların vazgeçilmez ürünlerinden biri olan Koroplast prof battal boy çöp torbası 10’lu paketi ile, hayatınızı kolaylaştırabilecek bir üründür. Çöp torbasının siyah renginin yanında 72x95 cm’lik ebatlarıyla birçok atık maddeyi rahatlıkla Koroplast çöp torbasında biriktirerek çöpe atabilirsiniz.

Bir paketin içinde, toplam 10 adet çöp torbası bulunan ürün, renginin siyah olması ve boyunun büyük olmasıyla ev ve iş yerlerinin temizliğinde önemli bir üründür. Güvenilir ve hijyenik yapısı ile, çöplerin kokusunu dışarı çıkarmayan ürün, battal boyu sayesinde, istediğiniz kadar çöpü taşıyabileceğiniz kapasiteye sahiptir.

İşyerlerinde ve apartmanlarda yoğun olarak oluşan çöpler, çevreye koku yaymaması, çevrenin daha temiz ve hijyenik olması açısından, çöplerin rahatlıkla saklanabileceği bir ürün olarak tüketime sunulmuştur. Battal boyunun yanında Jumbo boyu da bulunan ürün, ev ve iş yerlerinin yanında, piknik sonrası çevredeki çöplerin düzenli bir şekilde toplanması için de sıklıkla kullanılmaktadır.

Evinizin, iş yerinizin ve çevrenizin temizliği, güzel kokması, daha hijyenik kalması için kullanabileceğiniz ürün için www.bizimtoptan.com.tr adresinden sipariş verdiğinizde, verdiğiniz sipariş en kısa süre içinde elinizde olmaktadır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.